fbpx

Ministerstvo zdravotnictví od 1. června povolilo pořádání dětských táborů s počtem do 300 účastníků.
Naše AIM kempy tedy proběhnou beze změn a s dodržením všech hygienických opatření.

AIM Kemp je sportovní příměstský tábor, který je určen nejen pro sportovce, ale i pro děti, které si chtějí užít spoustu zábavy s kamarády ve sportovním prostředí. Kemp je pořádán pro chlapce i dívky ve věku 6 až 13 let. Každý den se vaše dítě může těšit na jeden z pěti hlavních sportů pod vedením trenérů. Chápeme, že každý účastník je jiný a potřebuje individuální přístup. Všichni naši trenéři jsou na kempu od toho, aby se dětem maximálně věnovali a naslouchali jim. Proto se o děti budou starat pouze prověření profesionálové, kteří mají mnohaletou praxi s prací s dětmi.

Během týdne si děti vyzkouší 5 hlavních sportů – atletiku, judo, florbal, gymnastiku a tenis, ty budou prokládány dynamickými a funkčními tréninky formu her. Tento program bude doplněn o spoustu dalších sportů, aktivit a her s hlavním trenérem celého kempu Romanem Jurákem a týmem dalších trenérů.

Kdy a kde bude?

Veškeré aktivity proběhnou v areálu Základní školy Novoměstská v brněnských Řečkovicích, která nám poskytuje nejlepší možné zázemí. Také je dopravně skvěle dostupná z linek MHD č. 1, 42 a 70. V průběhu celého dne lze před školou i parkovat.

Samotný areál nabízí hned dvě moderní, velké a maximálně vybavené vnitřní tělocvičny. Venkovní prostor disponuje dvěmi hřišti na míčové sporty, mezi kterými najdeme prostor pro atletiku se šesti 60m atletickými drahami a samostatný prostor s doskočištěm pro skok daleký. V areálu je také spoustu místa pro mimo tréninkové hry a zábavu.

Kemp bude probíhat od pondělí do pátku vždy v rozmezí 8:00 – 17:00. 

1. turnus: 17. – 21. 8. 2020
2. turnus: 24. – 28. 8. 2020

Co Vám kromě sportu můžeme nabídnout?

 • děti poznají řadu nových kamarádů, se kterými prožijí skvělý týden plný nových zážitků
 • odnesou si spoustu cenných zkušeností, rad a poznatků od trenérů
 • setkají se se známými sportovci, kteří toho mají mnoho za sebou a rádi se o vše s dětmi podělí
 • účastníci poznají zákulisí profesionálního sportu
 • samozřejmostí je také důraz na kvalitní stravu a strečink, které jsou nezbytnou součástí každého sportu (věříme, že právě toto je nejlepší prevencí každého zranění a úrazu)
 • na konci týdne dostane každý certifikát s hodnocením od každého trenéra jednotlivého sportu (co bylo jeho předností, jaké jsou jeho silné stránky a co může případně zlepšit)
 • poslední den odpoledne proběhne soutěž o věcné ceny od našich partnerů (každý si něco malého odnese 😊)

Trenéři AIM Kempu:

Roman Jurák (hlavní trenér)

Roman se trénování věnuje přes 10 let. Nyní se tento bývalý český reprezentant soustředí především na funkční a dynamické tréninky, také vede vlastní sálové lekce Bootcamp. Roman je bývalý mistr České republiky v kulturistice a účastník několika světových soutěží. Aktuálně ho můžete potkat ve Fitness Boby, kde dělá osobního trenéra s licencí B, C. Roman má letité zkušenosti s vedením dětských sportovních kempů, ale i s trénováním sportovců a široké veřejnosti.Mimo to spolupracuje s lidmi v rámci poúrazových rehabilitačních technik.

Ahoj, jmenuji se Jonáš Kůra a budu florbalovým trenérem na příměstských kempech AIM. Florbal hraji už od svých 3 let. Soutěžních zápasů se účastním od 6 let. 

V současné chvíli hraji ve svém mateřském klubu FBŠ Hattrick Brno, kde nastupuji v mužské Superlize. Ve své dosavadní kariéře jsem si vyzkoušel angažmá v ambiciozním klubu Tatran Střešovice, ve kterém jsem zažil snovou sezónu, kdy jsme se ve dvou kategoriích stali mistry ČR. Po roce zážitků v pražském Tatranu, jsem dostal možnost vyjet na sever, kde jsem byl součástí stockholmského velkoklubu Hasselby SK Innebandy a zde jsem nastupoval jak v juniorském, tak seniorském týmu. 

Jsem držitelem několika medailí z největších mezinárodních turnajů na světě (klubových). Jako největší úspěch beru dvouletý cyklus juniorské reprezentace, kterého jsem byl součástí.

Ahoj, jmenuji se Marie Nevrklová a budu trenérkou gymnastiky na sportovních kempech AIM.
Gymnastice se věnuji 14 let. Začala jsem s ní díky svým rodičům v Gymnastickém klubu v Šumperku. Ve 14 letech jsem přestoupila do oddílu Sokol Brno I a trénovala pod vedením trenérky Kateřiny Janečkové. Chodila jsem na Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka. Mezi své největší úspěchy řadím účast na Mistroství Evropy v Sofii v roce 2014 a Mistroství Evropy v Bernu 2016. Dále Mistroství České republiky v Třinci 2016, kde jsem obsadila 2.příčku.

Ahoj, jmenuji se Daniel Pochop a judu se věnuji již od svých 5 let. V 15 letech jsem byl vybrán do žákovské reprezentace a v té jsem zůstal až do doposud a v tuto chvíli jsem reprezentant České republiky ve váhové kategorii do 73 kg. Účastním se soutěží na evropské i světové úrovni a za celou svou kariéru jsem zvládl nasbírat přes 200 medailí. Mezi mé úspěchy, kterých si cením nejvíce patří: 9. místo na ME v Bosně a Hercegovině, 1.místo na světové tour ve Španělsku, 2.místo na světové tour v Maďarsku a 3.místo na evropském poháru v Polsku a v neposlední řadě jsem trojnásobný mistr ČR. Mimo svých tréninků trénuji také 2x týdně děti. Dále každý rok pravidelně vystupuji na největším sportovním festivalu v ČR. Na kempy se moc těším, užijeme si spoustu zábavy!

Ahoj, jmenuji se Lucie Sedláčková a na kempech budu děti trénovat atletiku. V tomto sportu jsem aktivní reprezentantkou České republiky. Už od malička jsem byla vedena ke sportu a to hlavně zásluhou mého táty, který byl trenérem. Ve svých 6 letech jsem se rozhodla pro atletiku, které se věnuji dodnes. Mezi mé největší úspěchy řadím titul mistryně České republiky a účast na Mistrovství světa v africké Keni. V současné době se na závody připravuji pod dohledem pana Tona, olympionika ve skoku dalekém. Těším se, až budu moct dětem předat svoje rady a zkušenosti.

Ahoj, jmenuji se Tomáš Stříteský a budu tenisovým trenérem na příměstských AIM kempech. Tenis hraji už od svých 4 let, soutěží se pak pravidelně zúčastňuji od 8 let. 

Za svou dosavadní tenisovou kariéru jsem nasbíral 74 medailí a 53 pohárů. Můj největší úspěch v jednotlivcích je pravděpodobně 3. místo na MČR, dále pak několikanásobné finále přeborů ve čtyřhře a také mnoho vyhraných turnajů celonárodní úrovně. Od svých 12 let hraji také nejvyšší možnou soutěž v družstvech za SK Tenis Tišnov. 

Ve svých 15 letech jsem začal sbírat své první zkušenosti s trénováním jiných, v této době jsem připravoval především kondičně zaměřené tréninky pro děti. Nyní pravidelně trénuji děti a dospívající. Každý rok také trénuji na příměstských tenisových táborech, kde učím hrát tenis jak začátečníky, tak i pokročilé a závodní hráče. Ve svých 18 letech jsem získal trenérskou licenci 3. třídy a od května roku 2020 budu mít také trenérskou licenci 2. třídy.

Orientační harmonogram kempu:

PONDĚLÍ
FLORBAL  +  GYMNASTIKA
seznamovací aktivity

ÚTERÝ
ATLETIKA  +  TENIS
program s medailistou z MS ve fotbale Lubošem Kaloudou

STŘEDA
FLORBAL  +  JUDO
program s reprezentantem v judu Davidem Klammertem

ČTVRTEK
ATLETIKA  +  TENIS
program s olympioničkou Šárkou Kašpárkovou

PÁTEK
GYMNASTIKA  +  JUDO
vyhlášení soutěží

změna v programu vyhrazena

Naším hlavním cílem je, aby si děti kemp užily, proto pokud se někdo nebude na jakýkoliv cvik nebo sport cítit, po předchozí domluvě s instruktorem je možné ho zařadit do druhé skupiny, která bude cvičit a hrát sportovní hry.

Účastníci se můžou těšit například na:
JUDO – ukázka tradičního nástupu, krátký úvod do pravidel, chvaty a jednotlivé techniky, zkouška cvičných zápasů
ATLETIKA – atletická abeceda, štafeta, hody s otočkou a na cíl, skok do výšky, slalomová soutěž družstev
TENIS – tenisová rozcvička, cvičení koordinace s míčem a raketou, hry zaměřené na stabilitu, ukázka základní techniky odpalu, soutěže družstev
GYMNASTIKA – základy malé akrobacie: kotouly vpřed, vzad – průpravy na tréninkových pomůckách, šikovnější děti si vyzkouší přemety stranou, průpravy na stoj na rukou, jednoduché cviky na hrazdě, kruzích
FLORBAL – rychlý úvod do pravidel florbalu, rozcvička, nácvik útočných formací, střelba na bránu, zápas družstev

A spoustu dalších sportů, jako je například parkour, nebo fotbal a spoustu dalších zábavných her.

Známí sportovci, kteří navštíví kemp:

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě, bronz z halového MS a stříbrná medaile z ME. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Dále se také stará o kondiční a všestrannou přípravu přípravek a dorostenek v týmu BK Žabiny Brno a tanečníků DSP Kometa Brno.

Luboš Kalouda

Bývalý český fotbalový reprezentant, jehož největším úspěchem je bezesporu zisk stříbrné medaile z Mistrovství světa do 20 let v Kanadě. Luboš je odchovancem brněnské Zbrojovky, ze které přestoupil v roce 2008 do ruského CSKA Moskva. Nyní se snaží mladým sportovcům předávat své zkušenosti, které načerpal v českých, ale i zahraničních klubech a tvořit pro ně kvalitní sportovní zázemí. Každoročně organizuje vlastní fotbalové kempy a je marketingovým ředitelem brněnské pobočky Kroužky dětem.

David Klammert

Český reprezentant v judu. David je mistr Evropy do 23 let. V roce 2018 získal druhé místo na Evropském poháru v Praze. Dále je držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku a obsadil pátou příčku na prestižním turnaji Grand slam Tokio. Nyní se připravuje především na Mistrovství Evropy, které se bude konat v pražské 02 Aréně a poté na vrchol letošní sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2021 v Tokiu.

Kolik kemp stojí?

Cena jednoho turnusu je 3.500 Kč a zahrnuje:

 • nabitý pěti denní sportovní program
 • moderní sportovní zázemí
 • všechny dopolední a odpolední tréninkové jednotky s profesionálními trenéry
 • jídlo 3x denně (oběd, 2x svačina)
 • pitný režim po celý den
 • mimo tréninkové aktivity
 • zapůjčení veškerého potřebného sportovního vybavení
 • věcné ceny a certifikát s hodnocením od každého trenéra
 • a mnohem více

Registrace:

1. turnus

17. - 21. 8. 2020

2. turnus

24. - 28. 8. 2020

Veškeré dotazy můžete směřovat na email kempy@weareaim.cz, nebo na telefonní číslo 777 318 333 kde Vám na vše s radostí odpovíme.

Partneři AIM Kempu: